Szycie kurtek skórzanych

Kurtki skórzane to nasza specjalność. Jako producent kurtek i płaszczy ze skóry naturalnej dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyroby odpowiadały oczekiwaniom wymagającej klienteli. Dlatego szczególną uwagę zwracamy na dobór skór oraz jakość wykonania, które musi być bezbłędne.

Kurtki skórzane szyjemy na potrzeby marki własnej Huzior, która oferuje wyrafinowaną odzież skórzaną dla kobiet oraz na zlecenie innych marek odzieżowych. Niezależnie od tego, czy szyjemy dla siebie, czy dla kogoś zachowujemy te same wysokie standardy pracy i wykonawstwa. Dzięki temu wykonane przez nas kurtki skórzane cieszą się powszechnym uznaniem użytkowników.

Polscy producenci kurtek skórzanych

Huzior może się poszczycić wysoką i stabilną pozycją wśród polskich producentów kurtek skórzanych oraz innych wyrobów odzieżowych. Od lat na potrzeby naszych klientów realizujemy zlecenia związane z szyciem kurtek skórzanych o różnych fasonach i przeznaczeniu.

Makra własna Huzior odpowiada na szczególne potrzeby wyrafinowanych kobiet poszukujących rozwiązań eleganckich, a zarazem unikalnych. Jednak jako producent ubrań skórzanych realizujący zlecenia marek zewnętrznych z sukcesami szyjemy kurtki skórzane dla mężczyzn, a także dzieci. W zależności od przedłożonego projektu jesteśmy w stanie wykonać ekskluzywną odzież butikową, jak również funkcjonalną odzież motocyklową.

Dlaczego warto nam zaufać?

W swojej pracy kierujemy wysokimi standardami, które przekładają się na dobór materiałów oraz jakość wykonania powierzonych nam projektów. Zależy nam na zadowoleniu użytkowników, dlatego na potrzeby realizowanych projektów zamawiamy wyłącznie wysokogatunkowe skóry naturalne z określonym wykończeniem.

Spośród innych producentów odzieży skórzanej i skóropodobnej wyróżnia nas dbałość o detale oraz estetykę wyrobu. Na życzenie klienta wykonujemy projekty z wykorzystaniem dostarczonych surowców lub w oparciu o skóry, które importujemy z Włoch, Francji oraz Hiszpanii na potrzeby produkcji wyrobów własnych Huzior.

Nasze portfolio wykonanych projektów jest bardzo obszerne. Znaleźć w nim można wyroby takie, jak naturalne furta damskie, kożuchy damskie i męskie, spódnice i sukienki, a nawet nakrycia głowy.

Klientów zainteresowanych zleceniem szycia kurtek skórzanych zgodnie z projektem własnym zapraszamy do kontaktu.