Kamizelki damskie
Krótkie, długie, ze skóry licowanej lub futra – kamizelki damskie to niezwykle oryginalna część garderoby, dzięki której stworzysz niezapomniane stylizacje nadając szyku każdej imprezie. Wykonane z wysokogatunkowych skór naturalnych kamizelki skórzane doskonale sprawdzają się na każdą okazję – tę dużą i tę małą, zawsze kiedy chcesz się poczuć wyjątkowo. Z ich pomocą podkreślisz unikalność swojego stylu i wyróżnisz się w tłumie, niezależnie od tego czy wybierzesz kamizelko-sukienkę, czy tradycyjną kamizelkę przedłużaną. Czytaj dalej...


Kamizelki skórzane Huzior
Huzior to znany i ceniony producent odzieży ze skór naturalnych. W asortymencie posiadamy wyłącznie wysokiej jakości wyroby powstające z precyzyjnie wyselekcjonowanych materiałów – skór sprowadzanych z Włoch i Hiszpanii oraz najlepszych dostępnych na rynku futer. Wszystkie wyroby projektujemy i szyjemy w Warszawie, zapewniając wysoką jakość wyrobu, który na tle konkurencji wyróżnia się nie tylko surowcem i oryginalnym projektem, ale również wysoką precyzją wykonania i dbałością o detale. Każda kamizelka Huzior – kamizelka z lisa, kamizelka skórzana z włoskiej skóry jagnięcej czy kamizelko-sukienka – to wyrób premium, który powstał w oparciu o autorski projekt i nowoczesny park maszynowy umożliwiający nam realizację nawet najbardziej śmiałych wizji Naszych Klientów oraz projektantów współpracujących z marką Huzior.
Kamizelki damskie na zamówienie
Wybrane modele kamizelek damskich ze skóry naturalnej szyjemy na specjalne zamówienie Klientek. Dzięki temu możemy jeszcze lepiej odpowiadać na specyficzne oczekiwania Naszych Klientek, które poszukują odzieży oryginalnej i niepowtarzalnej. Szyte na zamówienie kamizelki damskie Huzior są pod tym względem bezkonkurencyjne. W tym miejscu warto wspomnieć również o tym, że cały asortyment marki Huzior opiera się o kolekcje limitowane, w ramach których oferujemy dosłownie kilka sztuk każdego modelu zapewniając Naszym Klientkom unikalność i oryginalność wybieranej odzieży. To oznacza, że prawdopodobieństwo przypadkowego spotkania Pani w identycznej kamizelce skórzanej Huzior jest praktycznie równe zeru.
Sklep internetowy Huzior
Marka Huzior od lat z sukcesami prowadzi sprzedaż internetową. Nasz sklep internetowy to luksusowy salon z odzieżą skórzaną, który możesz odwiedzić o dowolnej porze dnia i nocy, kiedy akurat najdzie Cię ochota na „drobne” zakupy. Intuicyjny interfejs sklepu oprowadzi Cię po całym dostępnym asortymencie prezentując nasze kamizelki damskie, a także sukienki, spódnice, kożuchy i futra. A jeśli sklep internetowy Huzior nie spełni Twoich oczekiwań pod względem oferowanego asortymentu kamizelek damskich, skontaktuj się z nami. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagającej klienteli oferujemy szycie kamizelek skórzanych na zamówienie. Kamizelki szyjemy wedle pomysłu Klientki lub zgodnie z naszym projektem uwzględniając Twoje uwagi w zakresie koloru czy wykończenia wyrobu. W ten sposób dostarczamy odzież w 100% oryginalną i niepowtarzalną, która doskonale wpisuje się w potrzeby i oczekiwania swojej użytkowniczki.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7