Galonowanie powietrzem

Jesteśmy jedynym zakładem w Polsce zajmującym się galonowaniem futer powietrzem.

Galonowanie futra to nowoczesny proces technologiczny, w wyniku którego skóra znacznie zwiększa swój rozmiar i staje się bardziej plastyczna. Ten zabieg technologiczny jest niezbędny jeśli planujemy realizację bardziej śmiałych projektów lub zależy nam na uzyskaniu większej długości z jednego kawałka skóry. Wyroby ze skóry galonowanej powietrzem bardziej się poddają, a co za tym idzie są bardziej komfortowe w użytkowaniu i zdecydowanie lżejsze. Ten ostatni atut doceniają w szczególności kobiety wybierające długie furta damskie. Galonowanie powietrzem pozwala także na obniżenie kosztu futra, przy jednoczesnym uzyskaniu jednolitej i przyjemnej w dotyku fakturze włosa.

Ze względu na specyfikę procesu galonowanie powietrzem wymaga zaangażowania specjalistycznego osprzętu, jakim jest profesjonalna maszyna do galonowania. Niewiele zakładów kuśnierskich działających na terenie kraju może się pochwalić posiadaniem takiej maszyny. Huzior jako jedyny w Polsce posiada autorskie włoskie urządzenie, które pozwala nam na galonowanie powietrzem.

Galonowanie futra powietrzem Warszawa

Jako profesjonalny producent ubrań skórzanych o ugruntowanej pozycji na rynku dysponujemy w pełni wyposażonym zakładem produkcyjnym, na który składa się zakład projektowy, zakład obróbki skór i futer oraz nowoczesna szwalnia. Nasz zakład obróbki skór i futer to miejsce, w którym poddajemy obróbce praktycznie wszystkie surowce wykorzystywane do produkcji odzieży skórzanej Huzior. W ramach obsługiwanych procesów technologicznych wykonujemy także galonowanie futer powietrzem. Galonowanie futer powietrzem wraz z kompleksową obsługą zamówień na produkcję wyrobów kuśnierskich świadczymy na potrzeby marki własnej HUZIOR oraz marek zewnętrznych.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Zlecając nam kompleksową obsługę procesu produkcji odzieży skórzanej macie Państwo pewność, iż surowiec zostanie odpowiednio obrobiony i przygotowany do produkcji, a gotowe wyroby będą się charakteryzowały wysoką jakością wykonania oraz dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Klientów planujących zlecenie szycia futer zachęcamy do zapoznania się z ofertą galonowania powietrzem. Galonowanie futer powietrzem umożliwi nam jeszcze efektywniejszą realizację zamierzeń projektowych przy dużej oszczędności surowca oraz zapewnieniu komfortu użytkowania wyrobu gotowego.