„Wolność bycia innym” – furta damskie Huzior
Dobrze skrojone i starannie wykonane futro z norek to niezwykle oryginalna, a zarazem funkcjonalna ozdoba kobiecej garderoby. Nie może jej zabraknąć w szafie wyrafinowanej i eleganckiej kobiety, która poprzez dobór odzienia wierzchniego pragnie podkreślić swój indywidualny styl oraz niezależność. Czytaj dalej...

Futra naturalne Huzior doskonale sprawdzają się podczas specjalnych okazji, jak również codziennego użytkowania. Nasz asortyment to wyjątkowe, autorskie futra ze specjalnie przygotowanymi wzorami, co czyni propozycje Huzior unikalnymi i niepowtarzalnymi.
Futra naturalne – jak wybrać to najlepsze dla siebie?
W dzisiejszych czasach futro jest towarem luksusowym. Im węższy asortyment producenta, tym bardziej ekskluzywny i unikalny jest produkt. Jednak nawet starannie skomponowana i wyselekcjonowana oferta futer naturalnych Huzior może przyprawić o zawrót głowy. Dlatego podpowiadamy, na co zwrócić uwagę wybierając futro, żeby jak najlepiej spełniało ono nasze oczekiwania.
Z pewnością pod uwagę należy wziąć naszą sylwetkę, a także zakres temperatur w jakich futro będziemy użytkować. Miłośniczkom długich zimowych spacerów możemy zaproponować długie i krótkie futra wykonane z lisa. Paniom poszukującym solidnego, funkcjonalnego i ciepłego futra, które zostanie z nimi na lata polecamy futro z norek. Zaś Paniom, które posiadają już w swojej garderobie futro naturalne i poszukują czegoś innego możemy zaproponować ekskluzywne futro, które wykonamy na indywidualne zamówienie. Interesującą alternatywą dla futer są także  kożuchy damskie Huzior.
Pragnąc zapewnić Naszym Klientkom maksimum komfortu związanego z użytkowaniem futer Huzior wszystkie modele szyjemy na bazie wysokogatunkowych podszewek. W zależności od przeznaczenia futra możemy je uszyć na podszewce z wiskozy, która doskonale sprawdza się w przypadku codziennego użytkowania lub naturalnej satyny jedwabnej. Futro na satynie jedwabnej Huzior stanowi synonim elegancji i luksusu, który z pewnością Cię nie rozczaruje…
Futra Huzior – gdzie kupić?
Marka Huzior prowadzi sprzedaż internetową za pośrednictwem sklepu działającego online o ogólnopolskim zasięgu. Nasz sklep internetowy to prawdziwy salon futer, który możesz odwiedzić niezależnie od pory dnia i nocy. Zawsze, kiedy masz ochotę zrobić sobie elegancką niespodziankę.
W swojej pracy kierujemy się zasadami etyki. Nie popieramy okrucieństwa i marnotrawstwa, dlatego do wyrobu futer i skórzanych płaszczy wykorzystujemy wyłącznie surowce pochodzące ze sprawdzonych źródeł. Gros futer szyjemy na zamówienie, dzięki czemu wyroby futrzarskie Huzior są tak unikalne i niepowtarzalne.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5