Szycie futer

Jesteśmy uznanym na rynku producentem ubrań skórzanych oraz wyrobów futrzarskich. Od 60 lat szyjemy futra naturalne, kurtki skórzane damskie oraz inne wyroby kuśnierskie na potrzeby marki własnej Huzior oraz zewnętrznych marek odzieżowych. Wszystkie nasze wyroby charakteryzuje wysoka jakość wykonania, która przekłada się na wysokie walory estetyczne oferowanych produktów, ich trwałość oraz komfort użytkowania.

Marka Huzior od lat skupia się na kobietach oraz ich specyficznych potrzebach w zakresie wysokogatunkowych wyrobów skórzanych. Projektując i wykonując nasze wyroby dokładamy wszelkich starań, aby nie tylko zaspakajać oczekiwania Naszych Klientek, ale je przewyższać. Dzięki temu każdego dnia zyskujemy wiedzę i doświadczenia w realizacji coraz śmielszych projektów, z których korzystamy realizując zamówienia naszych zleceniodawców.

Szycie futer to szczególna usługa, która wyróżnia nas spośród innych producentów odzieży skórzanej w kraju. Dzieje się tak przede wszystkim za sprawą kompleksowej obsługi procesu produkcyjnego – od wyboru wysokogatunkowych futer, przez ich galonowanie powietrzem, aż po przygotowanie wykroju i szycie. Jako jedyne przedsiębiorstwo na terenie Polski posiadamy maszynowym specjalistyczne urządzenie do galonowania futer powietrzem, dzięki czemu proces ten przeprowadzamy na miejscu w Warszawie.

Nie tylko szycie futer damskich

Szyjemy światowe trendy wykorzystując najnowocześniejsze technologie oraz materiały pozyskane bezpośrednio od certyfikowanych hodowców. Doskonale znamy się na szyciu futer, ale nie jest to wyłączny obszar naszej specjalizacji. Jako producent ubrań szyjemy zarówno odzież damską, jak i męską. Nasza oferta usługowa obejmuje między innymi kurtki skórzane oraz kożuchy damskie i męskie. Obok okryć wierzchnich wykonujemy również inne części garderoby – szyjemy spódnice, sukienki, spodnie, kamizelki, marynarki i żakiety. Dysponując w pełni wyposażonym parkiem maszynowym jesteśmy w stanie sprostać praktycznie każdemu zleceniu. Realizujemy zlecenia wysoko- i niskonakładowe z możliwością późniejszego wznowienia produkcji oraz zamówienia indywidualne Klientek prywatnych.