fbpx
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

SS 2020

„Wolność bycia innym” to idea, wokół której chcemy gromadzić nowoczesne kobiety świadome swojej wyjątkowości i pragnące podkreślić własne atuty właściwym design’em. Kobiety, która nie chce wtopić się w tłum.

Klientko: Szyjemy skórę i dzianinę tak jak nikt inny, więc będziesz wyglądać jak nikt inny.

Miej odwagę pokazać swoją odmienność.

Przełamujemy stereotypy patrzenia na skórę. Skóra nie musi być tylko czarna, ze skóry nie szyje się wyłącznie ramonesek, ramoneska to nie tylko ubranie na motor.

Wartości, którymi się kierujemy to:

  • ekologia i natura,
  • polskie rzemiosło,
  • autorskie kolekcje,
  • światowe trendy.

Ubierz się jak celebryta!

Edyta Herbuś w must have sezonu wiosennego – skórzanym garniturze. Kup teraz w promocyjnej cenie!

Marynarka skórzana SHIBUI

Polecane kategorie

Polecamy

Producent odzieży skórzanej

Jesteśmy producentem ubrań skórzanych, które szyjemy dla marki własnej Huzior oraz innych marek odzieżowych i indywidualnych projektantów, a także na indywidualne zamówienie klientów indywidualnych. Nasza oferta obejmuje kompleksowe wykonawstwo wyrobów skórzanych na potrzeby rynku odzieżowego i galanteryjnego. Naszą specjalnością jest szycie futer, szycie kożuchów damskich oraz szycie kurtek skórzanych. Wykonujemy także pozostałe części garderoby, takie jak spódnice, sukienki, spodnie, marynarki, kamizelki, torby oraz plecaki. W swoim portfolio zrealizowanych projektów posiadamy także liczne nakrycia głowy.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Marka Huzior cieszy się ugruntowaną pozycją na rynku, którą zawdzięcza wyrobom skórzanym najwyższej jakości. Do produkcji odzieży wykorzystujemy wyłącznie wysokogatunkowe skóry naturalne, które importujemy z certyfikowanych garbarni zlokalizowanych na terenie Francji, Włoch i Hiszpanii. Jako jeden z nielicznych producentów odzieży skórzanej na potrzeby naszych kontrahentów wykonujemy galonowanie futer powietrzem. Dysponujemy w pełni wyposażonym zakładem produkcyjnym, a wszystkie nasze wyroby powstają na terenie Warszawy.
Charakteryzuje nas dbałość o detale oraz wysoka jakość wykonania, za którymi idą estetyka produktu oraz jego trwałość. Jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każdy projekt – od klasycznych i prostych stylizacji, po oryginalne i odważne kolekcje.

Nie tylko odzież damska

Marka Huzior specjalizuje się w projektowaniu oraz wykonywaniu ekskluzywnej odzieży damskiej, ale jako producent ubrań skórzanych z sukcesami realizujemy również projekty dedykowane dla mężczyzn. Szyjemy kurtki, płaszcze, kamizelki, spodnie. Jesteśmy w stanie wykonać ekskluzywną odzież butikową oraz odzież motocyklową najwyższej jakości. To czyni nas uniwersalnym wykonawcą różnorodnych projektów.
Odzież szyjemy zgodnie z zamówieniem oraz projektem dostarczonym przez klienta. W zależności do zapotrzebowania możemy wykonać zlecenia nisko- i wysokonakładowe z możliwością późniejszego uzupełnienia asortymentu o najbardziej rotujące modele lub rozmiary. Pracujemy głównie na skórach, które sami importujemy – mamy wówczas pewność, że są to skóry najwyższej jakości i możemy zagwarantować jak będą się zachowywać podczas eksploatacji – nie zamykamy się jednak na możliwość realizacji zlecenia z użyciem materiału dostarczonego przez kontrahenta.
Klientów zainteresowanych nawiązaniem współpracy w zakresie produkcji odzieży skórzanej zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt
0
0
0

Wpisz szukaną frazę i wciśnij Enter by wyszukać