fbpx

„Wolność bycia innym"
to idea wokół, której chcemy gromadzić nowoczesne kobiety świadome swojej wyjątkowości i pragnące podkreślić własne atuty właściwym designem, kobiety, które nie chcą wtopić się w tłum.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

FW 2020/2021

Don’t bug me

Polecamy

Spódnica dzianinowa
Caterpillar
320,00 zł

Spódnica skórzana
Firefly
1 100,00 zł

Garnitur skórzany
Mantis
1 400,00 zł –
2 800,00zł

Sukienka skórzana
Wing
990,00 zł

Sukienka dzianinowa
Moth
690 zł

Sukienka dzianinowa
Moth
690 zł

previous arrow
next arrow

Ubierz się jak celebryta!

Dorota Gardias w sesji prosto z Drezna w swojej ulubionej dzianinowej sukience Moth.

Sukienka dzianinowa Moth

Polecane kategorie

Producent odzieży skórzanej

Jesteśmy producentem ubrań skórzanych, które szyjemy dla marki własnej Huzior oraz innych marek odzieżowych i indywidualnych projektantów, a także na indywidualne zamówienie klientów indywidualnych. Nasza oferta obejmuje kompleksowe wykonawstwo wyrobów skórzanych na potrzeby rynku odzieżowego i galanteryjnego. Naszą specjalnością jest szycie futer, szycie kożuchów damskich oraz szycie kurtek skórzanych. Wykonujemy także pozostałe części garderoby, takie jak spódnice, sukienki, spodnie, marynarki, kamizelki, torby oraz plecaki. W swoim portfolio zrealizowanych projektów posiadamy także liczne nakrycia głowy.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Marka Huzior cieszy się ugruntowaną pozycją na rynku, którą zawdzięcza wyrobom skórzanym najwyższej jakości. Do produkcji odzieży wykorzystujemy wyłącznie wysokogatunkowe skóry naturalne, które importujemy z certyfikowanych garbarni zlokalizowanych na terenie Francji, Włoch i Hiszpanii. Jako jeden z nielicznych producentów odzieży skórzanej na potrzeby naszych kontrahentów wykonujemy galonowanie futer powietrzem. Dysponujemy w pełni wyposażonym zakładem produkcyjnym, a wszystkie nasze wyroby powstają na terenie Warszawy.
Charakteryzuje nas dbałość o detale oraz wysoka jakość wykonania, za którymi idą estetyka produktu oraz jego trwałość. Jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każdy projekt – od klasycznych i prostych stylizacji, po oryginalne i odważne kolekcje.

Nie tylko odzież damska

Marka Huzior specjalizuje się w projektowaniu oraz wykonywaniu ekskluzywnej odzieży damskiej, ale jako producent ubrań skórzanych z sukcesami realizujemy również projekty dedykowane dla mężczyzn. Szyjemy kurtki, płaszcze, kamizelki, spodnie. Jesteśmy w stanie wykonać ekskluzywną odzież butikową oraz odzież motocyklową najwyższej jakości. To czyni nas uniwersalnym wykonawcą różnorodnych projektów.
Odzież szyjemy zgodnie z zamówieniem oraz projektem dostarczonym przez klienta. W zależności do zapotrzebowania możemy wykonać zlecenia nisko- i wysokonakładowe z możliwością późniejszego uzupełnienia asortymentu o najbardziej rotujące modele lub rozmiary. Pracujemy głównie na skórach, które sami importujemy – mamy wówczas pewność, że są to skóry najwyższej jakości i możemy zagwarantować jak będą się zachowywać podczas eksploatacji – nie zamykamy się jednak na możliwość realizacji zlecenia z użyciem materiału dostarczonego przez kontrahenta.
Klientów zainteresowanych nawiązaniem współpracy w zakresie produkcji odzieży skórzanej zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt
0
0

Wpisz szukaną frazę i wciśnij Enter by wyszukać