Mnogość wrażeń wyniesionych z targów, spotkań, obserwacji trendów nie mogła nie przełożyć się na nasze tegoroczne propozycje na wiosnę i lato.

KRÓTKA KARTA I SAME SMAKOŁYKI

Zarówno pod względem kolorystycznym jak i konstrukcyjnym. Kolekcja jest tak przemyślana, aby posiadając jej trzy elementy stworzyć wiele rozwiązań. Po raz pierwszy firma Huzior zaproponuje swoim klientkom wyroby bawełniane łączone ze skórą oraz biżuterię.

Przebojem tego lata jest szarość, ciemna szarość i ona też będzie królowała w naszych kurtkach, sukienkach, spódnicach, czy bluzach. Szarość cudownie komponująca się z jaskrawymi, wszechobecnymi barwami lata i miodowo opaloną skórą.

Szarość w naszej kolekcji posiadła władzę absolutną. Już teraz oczami wyobraźni przejrzyjcie swoją szafę, ile letnich kreacji ta szarość podkreśli i wyeksponuje. Przygotujcie się na szarość w tym ciepłym sezonie. Nasza zaczarowana szarość to nie banalność, przeciętność, mizerność, pospolitość, jednostajność i monotonia. Piękno szarości objawia się w zachowaniu proporcji, harmonii, funkcjonalności, trafności i skromności. Szarość to mikstura czerni i bieli – barw maksymalnie skontrastowanych.Scala przeciwieństwa, wprowadza zgodę i spokój. Kolor szary nie narzuca się i nie dominuje. Stanowi znakomite tło. Z powodzeniem można go łączyć z innymi barwami, bez ryzyka popełnienia błędu. Kolory ciepłe (czerwony, żółty, pomarańcz) w połączeniu z szarością wyglądają bardzo atrakcyjnie i wydają się jeszcze cieplejsze. Kolory zimne (niebieski, fiolet) w towarzystwie szarości nieco łagodnieją, stają się bardziej przyjazne i przyjemne w odbiorze. Prawdziwa szara eminencja.

SZLACHETNA SZAROŚĆ POWRACA W WIELKIM STYLU. Nie myślcie, że tylko na chwilę, na lato… Zbyt długo jej nie było. Teraz tak łatwo nie odpuści i na pewno zadomowi się na dłużej. Zimą zaczaruje nas na nowo. Na bank.

 

Recommended Posts

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *