fbpx

Już dziś dostępna w naszym sklepie!

Już dziś dostępna w naszym sklepie!

Już dziś dostępna w naszym sklepie!

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
04

“Freedom of being different” is an idea around which we want to gather modern women who are aware of their uniqueness and desire to emphasize their own assets with proper design. Women who do not want to blend in with the crowd.

We design and sew leather and knitwear like no one else, so you can look like no one else.

Have the courage to show your uniqueness.

We break the stereotypes of working with leather. Leather does not have to be only black, leather does not have to mean a leather jacket, and it is not just for bikers.

Our core values:
– ecology and nature
– Polish craftsmanship
– original collections and unique design
– global trends

Polecane kategorie

Polecamy

LOGO

FW 19/20

Ubierz się jak celebryta!

Monika Jurczyk na swoim blogu Osa- Osobista Stylistka doradza, jak nosić polskie marki.

Spódnica Messina

Producent odzieży skórzanej
Jesteśmy producentem ubrań skórzanych, które szyjemy dla marki własnej Huzior oraz innych marek odzieżowych i indywidualnych projektantów, a także na indywidualne zamówienie klientów indywidualnych. Nasza oferta obejmuje kompleksowe wykonawstwo wyrobów skórzanych na potrzeby rynku odzieżowego i galanteryjnego. Naszą specjalnością jest szycie futer, szycie kożuchów damskich oraz szycie kurtek skórzanych. Wykonujemy także pozostałe części garderoby, takie jak spódnice, spodnie, marynarki, kamizelki, torby oraz plecaki. W swoim portfolio zrealizowanych projektów posiadamy także liczne nakrycia głowy.
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
Marka Huzior cieszy się ugruntowaną pozycją na rynku, którą zawdzięcza wyrobom skórzanym najwyższej jakości. Do produkcji odzieży wykorzystujemy wyłącznie wysokogatunkowe skóry naturalne, które importujemy z certyfikowanych garbarni zlokalizowanych na terenie Francji, Włoch i Hiszpanii. Jako jeden z nielicznych producentów odzieży skórzanej na potrzeby naszych kontrahentów wykonujemy galonowanie futer powietrzem. Dysponujemy w pełni wyposażonym zakładem produkcyjnym, a wszystkie nasze wyroby powstają na terenie Warszawy.
Charakteryzuje nas dbałość o detale oraz wysoka jakość wykonania, za którymi idą estetyka produktu oraz jego trwałość. Jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każdy projekt – od klasycznych i prostych stylizacji, po oryginalne i odważne kolekcje.
Nie tylko odzież damska
Marka Huzior specjalizuje się w projektowaniu oraz wykonywaniu ekskluzywnej odzieży damskiej, ale jako producent ubrań skórzanych z sukcesami realizujemy również projekty dedykowane dla mężczyzn. Szyjemy kurtki, płaszcze, kamizelki, spodnie. Jesteśmy w stanie wykonać ekskluzywną odzież butikową oraz odzież motocyklową najwyższej jakości. To czyni nas uniwersalnym wykonawcą różnorodnych projektów.
Odzież szyjemy zgodnie z zamówieniem oraz projektem dostarczonym przez klienta. W zależności do zapotrzebowania możemy wykonać zlecenia nisko- i wysokonakładowe z możliwością późniejszego uzupełnienia asortymentu o najbardziej rotujące modele lub rozmiary. Pracujemy głównie na skórach, które sami importujemy – mamy wówczas pewność, że są to skóry najwyższej jakości i możemy zagwarantować jak będą się zachowywać podczas eksploatacji – nie zamykamy się jednak na możliwość realizacji zlecenia z użyciem materiału dostarczonego przez kontrahenta.
Klientów zainteresowanych nawiązaniem współpracy w zakresie produkcji odzieży skórzanej zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt
0
0
0

Start typing and press Enter to search